UAB VOLIS – įgaliotas LAMMI blokelių atstovas ir platintojas

UAB VOLIS – įgaliotas LAMMI blokelių atstovas ir platintojas.

LAMMI  BLOKELIAI gaminami su apšiltinimo medžiaga (neopor).
Tinka sienoms ir namo pamatams.

Jau daugiau nei pusšimtį metų Lammin Betoni kuria energiją taupančias statybines medžiagas, kurios palengvina statybinį procesą.
Dabar leisime Jums žvilgtelėti į pagrindinio mūsų kompanijos produkto – Lammi šilumą sulaikančių blokelių gamybos procesą. Kaip didžiausias Suomijoje tokių blokelių gamintojas, Lammi palaiko aukštus pirminių medžiagų standartus.

Šilumą sulaikanti Lammi blokelio struktūra yra paremta medžiaga, kuri vadinasi „Neopor“ . Neopor yra CO2 neutrali bei perdirbama medžiaga, kurios šilumos sulaikymo našumas yra 20% didesnis nei tradicinės EPS šilumą sulaikančios medžiagos. Cemento blokelių gaminimo mašinoje cementas yra suformuojamas ant iš anksto suformuotos šilumą sulaikančios medžiagos. Mašina tada supila šviežiai pagamintą cementą į blokelio formą. Tinkamas formos užpildymas yra užtikrinamas vibruojančio preso. Proceso metų panaudojama 55000 niutonų jėga. Automatizuotos blokelių gaminimo mašinos operavimas yra nuolatos stebimas, tam kad būtų galima garantuoti aukščiausią kokybę. Išlieti blokeliai trunka 2-3 dienas tam kad sukietėtų mūsų patalpose.

Naujai pagaminti blokeliai mūsų krano yra gabenami su ypač dideliu atsargumu į sandelio lentynas, kur jie ir toliau kietėja. Subtilūs baigiamieji štrichai, iš tiesų, padaro Lammi blokelius išskirtiniais rinkoje. Deimantinis galandantis konverjeris su lazerinėmis matavimo sistemomis užtikrina lygų blokelių paviršių su aukštu dimensijų tikslumu. Blokelių kietėjimas yra tęsiamas lauke esančiame sandelyje. Pagaminti blokeliai yra suvyniojami apsaugančia plastikine plevele, kuri taip pat sulaiko drėgmę. Taip užtikrinimas stabilus ir tolygus cemento kietejimas ir aukšta kiekvieno Lammi blokelio kokybė.

Šilumą sulaikantys blokeliai yra kieti, tvirti ir dideli, todėl puikiai tinka mažai energijos naudojantiems pastatams. Struktūra yra efektyvi sulaikyti šilumai bei garsui. Dažniausiai Lammi blokeliai yra naudojami išorinių sienų, pamatų bei rusių sienų statybai. Kokybės užtikrinimas yra tęsiamas mūsų laboratorijoje, kur kiekviena blokelių partija yra testuojama struktūros tvirtumui garantuoti. Lammi prekės antspaudas dedamas tik ant mūsų griežtus standartus atititinkančių produktų.

Su Lammin Betoni Jūs niekada neturėsite laukti- mūsų dešimties hektarų saugojimo aikštelė yra pilna šiluma sulaikančių blokelių bei kitų Lammi didelio pasirinkimo cemento produktų. Dauguma atvejų galite tikėtis kad Jūsų siunta bus pristatyta per vieną dieną nuo užsakymo datos. Kiap pramonės lyderis, Lammin Betoni siūlo optimalią kokybę ir pirmos rūšies paslaugas.

KVIEČIAME SUSIPAŽINTI:
https://www.youtube.com/user/LAMMINAMAS
https://plus.google.com/+LAMMINAMASblokeliai
www.LammiBLOKELIAI.lt